Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště Skóre
A2A0101 Holešov B Tučapy 12.08.  10:15 NE Všetuly 1 : 0
A2A0102 Chvalčov Hlinsko p. H. 12.08.  16:30 NE   8 : 1
A2A0103 Břest Ludslavice 12.08.  16:30 NE   3 : 6
A2A0104 Komárno Martinice 12.08.  16:30 NE   2 : 2
A2A0105 Rymice Pravčice 12.08.  16:30 NE U Olší 5 : 2
A2A0106 Mysločovice B Míškovice 12.08.  10:00 NE   1 : 2
A2A0107 Rajnochovice Záhlinice 12.08.  16:30 NE   5 : 0
A2A0108 Zahnašovice Kostelec u Hol. B 12.08.  16:30 NE   1 : 1

Branky: Navrátil Rudolf 2, Plhal Pavel 2, Kozubík Richard

Komentář z novin: Popáté v řadě prohrály Pravčice na hřišti soupeře. Ve druhé půli neodolali hosté tlaku domácích a čtyřikrát inkasovali. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Fuksa Roman

Komentář z novin: Martinice neprohrály ve vzájemných zápasech s Rymicemi od října 2001. Ve dvanáctém vzájemném zápase od té doby si připsaly desáté vítězství. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: -----

Komentář z novin: „Dva hráči byli kvůli zranění mimo hru a další přibyl na marodku při rozcvičování. Proto před utkáním z mé strany panovaly obavy. Nepočítaje respekt k soupeři, s kterým máme své zkušenosti a v neposlední řadě i víkendové aktivity některých hráčů, kteří se dostavili k zápasu fyzicky i duševně nepřipravení. Začátek zápasu byl z naší strany kostrbatý, ale postupem času převzali naši hráči kontrolu nad hrou a vytvářeli si gólové šance. Domácí celek však tradiční bojovnou hrou a nekomplikovaným přechodem do útoku nám dělal starosti a mohl také otevřít skóre zápasu. Tady nám přálo štěstí rukou v ruce s kvalitním golmanem, který umí náš kolektiv v pravý moment podržet a nakopnout. Ve druhé půli jsme již udávali tón zápasu v plné míře a dokázali jsme se i gólově prosadit," řekl trenér Ludslavic Pavel Konečný. (zdroj: Kroměřížský deník)

Branky: Bartalský Ján, Navrátil Jiří

Komentář z novin: Od začátku utkání byli domácí aktivnější a svoji aktivitu přeměnili ve vedoucí branku. Hosté odpověděli po hrubé chybě domácí obrany a do kabin se šlo za remízového stavu. Druhý poločas začal náporem Hlinska, ale z vedoucí branky se radovali hosté. Domácí hráči zvýšili tlak a přece jen se dočkali vyrovnání. Zbylé šance obou mužstev už zůstaly nevyužity, a tak se body tentokrát dělily. (zdroj: Kroměřížský deník)

A2A0508 Záhlinice Míškovice 09.09.  16:00 NE   1 : 2

Komentář z novin: (zdroj: Kroměřížský deník)

A2A0808 Komárno Rymice 30.09.  15:30 NE   4 : 0

Komentář z novin: Ještě větší problémy než při pátečním zápase mělo se sestavou Komárno v neděli. Z různých důvodů nemohlo za Komárno nastoupit sedm hráčů a tak se na hřiště dostali i funkcionáři klubu – předseda i jednatel. Improvizovaná sestava domácích ovšem předvedla bojovný výkon a svého soupeře porazila v poměru 4:0.

První šanci měli domácí hráči, ale chybělo jen pár centimetrů, aby střela Hošťálka zapadla k tyči. Hosté spoléhali po celou dobu zápasu především na nakopávané míče dopředu a rychlé brejky. Po jednom z nich mířil hostující útočník pouze do tyče. Skóre se poprvé měnilo ve 13. minutě. Žejdlík dostal ideální míč do běhu, centroval před branku, kde míč odrazil brankář jen k dobíhajícímu Hošťálkovi, který ho uklidil do sítě a poslal Komárno do vedení. Druhou branku přidal opět Hoštálek, který dostal míč mezi obránce na levé straně a technickou střelou zvýšil vedení domácích. Hosté se dostávali do šancí v prvním poločase hodně lacino a nebýt skvěle chytajícího Šindelka, tak by se diváci dočkali možná pěkné přestřelky. V prvním poločase vychytal tři velké příležitosti Rymic. Odpověď na zvýšenou aktivitu hostujícího týmu si připravil potřetí v zápase Hošťálek, který dostal ideální pas od Orla, individuálně se prosadil a prostřelil brankáře, čímž dosáhl hattricku již v prvním poločase.

Druhý poločas byl téměř totožný jako poločas první. Hra obou mužstev se nezměnila, domácí si pohodlně hlídali svůj poločasový náskok. Hosté se pokoušeli s nepříznivým vývojem zápasu ještě něco udělat, ale proti byl opět výborně chytající Šindelek, který si první čisté konto rozhodně zasloužil. Domácí přidali ještě jednu branku. Po dlouhém nákopu prodloužil míč hlavou na Hošťálka Gadas, první jmenovaný byl brankářem ve vápně faulován a kopala se penalta. K jejímu zahrání se postavil nejzkušenější hráč a zároveň trenér Komárna – Josef Šindelek a střelou k tyči zvýšil na 4:0. Hosté poté již nedokázali se zápasem nic udělat, i když měli několik dobrých příležitostí, ale obrana domácích v čele s výborným Šindelkem v brance dokázala udržet čisté konto a zvítězit tak popáté za sebou tentokrát v poměru 4:0. (zdroj: Kroměřížský deník)

Kometář z webu: V neděli, po páteční vysoké výhře našeho mužstva v Pravčicích jsme hostili na našem hřišti mužstvo z Rymic. Naši hráči se mohli pyšnit pěknou sérií 4 vítězství v řadě, které zaručovalo 6. místo. To naši hosté se krčili na 13. místě tabulky, o favoritovi dnešního zápasu tudíž nebylo pochyb. Před zápasem bylo jisté, že s poskládáním sestavy, budou ještě větší problémy než při páteční předehrávce. Ze sestavy pro neděli vypadli Nesvadba, Perutka, Žejdlík M., Nevtípil, Hruška, Matušů S., nejistý byl také Václava Matušů, který si nebyl jistý. A tak měl trenér Josef Šindelek co dělat, aby dal mužstvo vůbec dohromady. Sáhl tudíž k velice krajnímu, ale nezbytnému řešení - do sestavy pro nedělní zápas zařadil i mě, posledního mohykána.

Komárno vstoupilo do zápasu lépe a od začátku si vytvořilo několik slibných brankových příležitostí, jednu z nich měl Gadas, který se po rohu dostal k odraženému míči, ale jeho pokus o nastřelení skončil fiaskem a protiútokem hostů. Hosté se do zápasu dostávali postupně, hráli jednoduše v zadu, nic si nekomplikovali a při první příležitosti práskli míč dopředu na útočníky, kteří se měli starat o rozruch před brankou Šindelka a bylo tomu skutečně tak. Z první vážnější akce mohli jít dokonce hosté do vedení, ale jejich útočník trefil jen tyč.

První branka Komárna se urodila po nenápadné akci. Do obrany si pro míč došel kapitán Žejdlík, předal míč Gadasovi, ten mu jej obratem přes obránce poslal do běhu, domácí kapitán vystřelil, ale brankář jeho pokus neudržel a vyrazil jej k volnému Hošťálkovi, který uklidil míč do sítě a poslal tak Komárno do vedení - 1:0.

Za okamžik se dobře uvolnil Žejdlík, chtěl si dojít do pokutového území pro penaltu, ale moc dlouho otálel se zakončením, až si pod jeho nohy pro míč došel hostující brankář a z akce nebylo nic. Druhá branka se narodila taktéž na levé straně. Žejdlík se za půlkou chopil míč, spoluhráči udělali svým pohybem místo pro zapomenutého Hošťálka, který technickou střelou zvýšil v 26. minutě na 2:0.

Na chvíli na to vystřelil nebezpečně opět Hošťálek, ale jeho střelu brankář vyrazil nohama na roh. Z rohového kopu, kterých bylo v prvním poločase dost, se domácí hráči vždy dokázali prosadit, ale nedokázali se však trefit do brány a stav se pro zatím neměnil. Stávající skóre se tak měnilo až těsně před odchodem do kabin - pěkným pasem vybídl Hošťálka k hattricku Orel, Hošťálek zkušeně ve vápně zasekl nechal proběhnout obránce a se štěstím prostřelil brankáře potřetí a hattrick byl na světě (p.s. Maro, to není pokuta, ale radost donést do kabiny 1l slivovice) - 3:0. Komárno bylo v prvním poločase aktivnějším celkem a bylo efektivnější v zakončení, naopak hosté měli noční můru z Šindelka v brance, který Komárno několikrát při rychlých kontrech zachránil.

Po poločase se obraz hry příliš nezměnil, Komárno více drželo balón a hosté spoléhali na dosud hluché nakopávané míče. Na druhé straně se snažil hlavou prosadit Orava, ale jeho pokus dokázal obránce spolu s brankářem na poslední chvíli zlikvidovat. Ve druhém poločase jsme měli taktéž hodně standartních situací, ale nedokázali jsme se ve vzduchu více prosadit, vždy z toho byla jen pološance.

Zhruba po 20 minutách druhého dějství vykopával míč Šindelek od branky, Gadas prodloužil míč na Hošťálka, který se řítil spolu se svým hlídačem na brankáře, brankář spolu s obráncem jej nedovoleně zastavili a kopal se pokutový kop. Dlouho se k jeho exekuci nikdo nehlásil a tak to vzal na sebe hrající trenér J. Šindelek a sice přesně, ale i se štěstím proměnil a zvýšil na 4:0.

Hostům nebylo přáno ani čestného úspěchu. Po špatně zahraném ofsajd systému se hned ve dvojici řítili na branku Šindelka, ten však dokázal tutovou šanci zlikvidovat a držel naděje na své první čisté konto. Za okamžik to byli opět hosté, kteří se snažili o čestný úspěch, ale v cestě jim tentokráte nestál výborný Šindelek, nýbrž branková konstrukce - resp. tyč.

V závěru zápasu měli po jedné šanci Orava, Hošťálek i Klas, ale ani jedna se neujala. Poslední šanci zápasu měl na své kopačce Gadas, který dostal milimetrovou přihrávku od Hošťálka, kolenem si nadhodil míč přes obránce a zakončil levačkou, ovšem k jeho smůle pouze pár decimetrů nad levou šibenici. Komárno tak svého soupeře dokázalo přehrát a zaslouženě zvítězilo v poměru 4:0, nicmnéně se musí dodat, že hosté měli pár hodně dobrých šancí, a jen díky domácímu brankáři obrana poprvé v sezóně neinkasovala.